Wystartuj z nami
Canpack Microsite
KLIENT: Canpack
 

Kiedy jesteś jedną z największych firm na świecie w swojej branży, wiesz, jak ważna jest komunikacja. Nasz Klient, firma CANPACK, duży nacisk położył na komunikację wewnętrzną ze swoimi pracownikami rozsianymi po całym świecie. Przygotowując nową strategię wizualną chciał jednocześnie przybliżyć jej ideę własnym Zespołom. Nam przypadło w udziale przygotowanie specjalnej platformy, która oddałaby ducha wprowadzanych zmian.

Zarówno nowy branding firmy, jak i kampania oparte zostały na emocjach. Nadrzędnym hasłem stało się “Create that feeling” - i właśnie w duchu "feelingowym" zaprojektowaliśmy oprawę graficzną strony. Chcieliśmy, by pracownicy firmy mogli poczuć, że to oni to hasło współtworzą. Site wzbogaciliśmy również o zróżnicowane aktywności, zachęcające pracowników do uczestnictwa.

Zaczęliśmy budować odpowiednią atmosferę jeszcze przed startem strony - teaser w postaci licznika odliczającego dni do otwarcia budował napięcie, a już po premierze przygotowaliśmy dla pracowników rozmaite elementy nowego brandingu, które mogli pobrać. Na sicie znalazły się też m.in. dotycząca uczuć ankieta czy wykorzystujący mechanizm "jednorękiego bandyty" generator uczuć. O właściwą oprawę muzyczną zadbaliśmy dzięki przygotowaniu dedykowanych playlist na Spotify: “Feel Relaxed”, “Feel Motivated”, “Feel Energized”.

Last but not least - całość zwieńczył kalendarz licznych sukcesów firmy z ostatniego roku, a site stał się platformą, na której możemy dokładać kolejne aktywności, dzięki czemu jeszcze bardziej wzmocnimy u pracowników więź z hasłem “Create that Feeling”.