Wystartuj z nami
PRZESZUKAJ GALAKTYKĘ:
Pehomania, czyli sztuka równowagi

Laboratorium Kosmetyczne Joanna po raz kolejny zgłosiło się do ATOM Agency – tym razem ze zleceniem na przygotowanie projektów graficznych opakowań dla nowej serii produktów do pielęgnacji włosów. Kosmetyki przeznaczone są dla kobiet zainteresowanych świadomą pielęgnacją, opartą na dążeniu do zachowania równowagi PEH (proteinowo-emolientowo-humektantowej). Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla branży beauty z zapałem podjęliśmy się zadania i przygotowaliśmy dwie nowoczesne koncepcje graficzne, które w pełni realizują cele i założenia briefu.

Pomysły premium czerpiemy
z najlepszych źródeł

Prestiżowa odsłona wody premium - brzmi jak misja dla ATOM
Agency. Producent wody marki Primavera postanowił rozszerzyć
swoje portfolio o produkty premium.
Nasi kreatywni sięgnęli po pomysły do najlepszych źródeł w celu
stworzenia nietuzinkowej etykiety wody Primavera Elite.
Uzyskaliśmy elegancki, solidny, ponadczasowy projekt, w którym
spełnione są wszystkie założenia briefu.

Jak zdrowo prześcignąć konkurencję?

Nowoczesna placówka medyczna musi zapewniać swoim pacjentom łatwy dostęp do opieki medycznej. Dlatego, we współpracy z Salve Medica, zadbaliśmy o jak najlepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Optymalizując stronę, promując sekcję ofertową i wprowadzając działania content marketingowe, zwiększyliśmy ruch organiczny o ponad 175%, a widoczność w TOP3 o 239%!

TEENS VIBE, CZYLI ZABAWA KOLORAMI!

W branży kosmetycznej kluczową rolę odgrywa opakowanie. To ono odpowiada za pierwsze skojarzenia konsumentów, pozycjonuje markę na rynku i często decyduje o „być albo nie być” produktu. Zwłaszcza wtedy, kiedy grupą docelową jest pokolenie „Z”. Aby zdobyć jego uwagę, nie wystarczy jednak ładne pudełko. Konieczne jest szybkie reagowanie na międzynarodowe trendy, zmieniające się z prędkością światła. Opakowania produktów dla nastolatek i młodych kobiet muszą się wyróżniać i mieć w sobie to „coś”, co skłoni do podjęcia decyzji o zakupie. Jak tchnąć nowe życie w kosmetyk istniejący na rynku od dekad, by uzyskać wyrazisty i nieszablonowy efekt? My to wiemy, bo… mamy ten vibe!

Pokaż więcej case’ów
Wiemy wszystko o materii
dobrej kampanii
Nasze pomysły – Twoje efekty.