Wystartuj z nami
Sanostol
KLIENT: Takeda
 

Takeda Polska to trzy spółki należące do obecnej na całym świecie Grupy Takeda. Globalna firma, o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym, ale przede wszystkim zaufany Klient na ATOM-owym nieboskłonie.

Sanostol - jedna z marek globalnej rodziny, to produkty stanowiące doskonałe źródło witamin i minerałów dla najmłodszych, w postaci musujących tabletek do ssania, syropu i tranu. Marka, która nie boi się nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, również w obszarze efektywnej komunikacji w Internecie.

Nasza długotrwała współpraca zaowocowała kolejnymi projektami - tym razem kreacją i wdrożeniem nowej strony internetowej.  Serwis miał przede wszystkim w sposób czytelny zaprezentować trzy wiodące produkty marki, w tym najnowszy - tran. Cele postawione przez Klienta: przejrzystość, nowoczesność i merytoryka - zostały w pełni zrealizowane. Witryna internetowa w RWD, intuicyjna w obsłudze to doskonały przykład dobrze wykonanego zlecenia. Warto podkreślić, iż stworzona na stronie sekcja Porady dla rodziców, stanowi doskonałą podstawę do budowania content marketingu i pozycjonowania marki w Internecie – również przez naszą agencję.