Wystartuj z nami
Canpack

GDY DESIGN
WYRAŻA WIĘCEJ
NIŻ 1000 SŁÓW

Kreatywnie. Innowacyjnie.

Z rozmachem.

Firmę CANPACK, jednego z czterech największych światowych producentów metalowych opakowań napojowych, wspieramy kreatywnie w tworzeniu komunikacji promocyjnej efektów specjalnych stosowanych przez klientów Firmy jak również komunikacji opakowań autorskich, stworzonych przez designerów Firmy CANPACK.

Tło współpracy

CANPACK jako producent opakowań dla bardzo sensorycznych kategorii napojowych, dba o to, by oferta spełniała rosnące oczekiwania swoich klientów. Różnorodność efektów specjalnych, w połączeniu z walorami technicznymi i środowiskowymi puszek sprawia, że opakowania te są coraz bardziej doceniane przez konsumentów nie tylko typowych, ale również innowacyjnych kategorii. W tym kontekście, atrakcyjne i kreatywne zaprezentowanie oferty jest kluczowe dla skutecznego jej promowania. Aby to zrealizować, Firma zdecydowała się powierzyć ATOM Agency zadanie stworzenia serii Key Visuali wybranych innowacyjnych opakowań zrealizowanych przez CANPACK.

Key Visuale

| efektowne opakowanie... z historią

Key Visuale, czyli oparte na autorskiej kreacji kompozycje graficzne zawierające packshoty produktów wraz z tekstem, służą do efektywnej komunikacji graficznej produktów w szeroko pojętych materiałach drukowanych oraz w mediach digitalowych.
Wyzwanie przy tym stanowi oddanie na Key Visualu walorów produktu i innowacyjnych cech samego opakowania tak, aby odbiorca mógł odnieść wrażenie, że ma produkt tuż przed sobą.

od opakowania 

do key visuala

    Szczególnie wymagającym zadaniem jest takie zaprezentowanie opakowań zaprojektowanych przez dział graficzny Firmy CANPACK, by jak najlepiej oddawały zamysł projektantów.

    Polega to między innymi na:
  • Przygotowaniu wysokiej jakości rendera na bazie designu dostarczonego przez Firmę.

  • Render powinien w sposób jak najbardziej dosłowny oddawać wszelkie szczegóły i indywidualne cechy danego opakowania, podkreślając innowacyjność efektów zastosowanych na puszce.

  • Osadzeniu rendera w kontekście pozwalającym na zbudowanie relacji z odbiorcą i oddającym charakter produktu.

Do tej pory na podstawie otrzymanych od Klienta etykiet oraz briefu kreatywnego ATOM Agency wyczarowała już ponad 48 Key Visuali kreatywnych oraz ponad 112 wysokiej jakości renderów packshotów.

48

Stworzonych
key visuali

112

Wyrenderowanych
packshotów

bogactwo innowacyjnych

efektów