Wystartuj z nami
PRZESZUKAJ GALAKTYKĘ:
Jak zdrowo prześcignąć konkurencję?

Nowoczesna placówka medyczna musi zapewniać swoim pacjentom łatwy dostęp do opieki medycznej. Dlatego, we współpracy z Salve Medica, zadbaliśmy o jak najlepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Optymalizując stronę, promując sekcję ofertową i wprowadzając działania content marketingowe, zwiększyliśmy ruch organiczny o ponad 175%, a widoczność w TOP3 o 239%!

„Wirtualna” księgarnia – realne efekty, czyli kompleksowa optymalizacja serwisu Virtualo

Jak zwiększyć widoczność księgarni internetowej? Mamy na to „Direct Answer”. Nasze działania na zlecenie marki Virtualo sprawiły, że ruch pochodzący z wyszukiwarki na stronach wydawnictw, lektorów i autorów wzrósł o 113%, a w kategorii „e-booki” – o aż 209%! W sekcji blogowej wiele artykułów zaczęło z kolei pojawiać się na pozycji „zero” (tzw. Direct Answer), czyli najwyżej w wynikach wyszukiwania. Zobacz, co jeszcze osiągnęliśmy podczas współpracy z Virtualo.

Dla Benzacne oczyściliśmy drogę na szczyt w Google

Dla jednego z produktów firmy Takeda – marki Benzacne zaproponowaliśmy strategię content marketingową, która pozwoliła osiągnąć nam najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Zaprojektowaliśmy od podstaw serwis internetowy benzacne.pl, posiadający autorski system CMS, który pozwolił maksymalnie dostosować witrynę do wymagań wyszukiwarek. Ruch pochodzący z wyszukiwarki Google osiągnął wzrost o ponad 367% i systematycznie wzrasta. Zwiększyliśmy również zaangażowanie i świadomość marki u użytkowników serwisu. Przyrost nowych użytkowników osiągnął ponad 348%, a użytkowników powracających - ponad 547%!

Wiemy wszystko o materii
dobrej kampanii
Nasze pomysły – Twoje efekty.