Wystartuj z nami
MAKE IT NUMBERS
Usługi

Twardo stąpamy po ziemi!

Pomimo kosmicznej aury, nasza agencja twardo stąpa po ziemi. Analityka internetowa, w której się specjalizujemy, nie polega na gromadzeniu danych i kolorowych wykresów, ale na ich praktycznym wykorzystywaniu przy tworzeniu konkretnych rekomendacji, dotyczących usprawnienia działań online Twojej firmy. Nasza praca opiera się tylko i wyłącznie na dokładnych statystykach i twardych danych, w wyniku których optymalizujemy wdrożone rozwiązania pod kątem jeszcze większej skuteczności w internetowej przestrzeni.

Współpraca najwyższych lotów!

W ramach prowadzonej dla Ciebie analizy opartej o dotychczasową działalność na rynku, przedstawimy możliwe kierunki rozwoju Twojej firmy. Wesprzemy Cię w osiągnięciu Twoich celów biznesowych, doradzając najlepsze rozwiązania w zakresie zwiększania możliwości potencjalnej sprzedaży, jak również zwiększania współczynnika ROI (zysku z inwestycji). Dokonamy szczegółowej analizy działań e-commerce, a następnie przedstawimy możliwości optymalizacji współczynnika konwersji.

Na specjalne życzenie, zbadamy analizę zachowań użytkowników na Twojej stronie www (m.in. poprzez aplikację Google Analytics oraz Crazy Egg), a następnie przedstawimy optymalne rozwiązania, które wpłyną na zwiększenie rentowności Twojego biznesu. Dysponując certyfikatem Google Analytics (GAIQ), jesteśmy w grupie akredytowanych specjalistów Google od analizy danych. – Możesz być pewien, że zrobimy to profesjonalnie.

Zastanawiasz się, jak optymalnie inwestować w kampanie marketingowe? Nie wiesz, która kampania reklamowa jest najbardziej optymalna dla Twojej firmy? Chciałbyś zoptymalizować proces zamówienia w Twoim sklepie internetowym? – Tak, to też dla Ciebie wypracujemy.

Co jeszcze?

 

Analiza danych jakościowych witryn internetowych Analiza ruchu w obrębie witryn internetowych Audyty UX witryn internetowych
Jesteś gotowy na interaktywną wyprawę?
Podbijaj Galaktykę z nami!
Wystartuj teraz!
Wiele wymiarów usług