Wystartuj z nami
MAKE IT Software development
Usługi

Jesteśmy centrum dobrego programowania!

Na naszą galaktyczną orbitę, już od lat przyciągamy marki, które w swoich działaniach cenią nowoczesność połączoną z najwyższą jakością usług. Programujemy różnorodne serwisy internetowe, począwszy od blogów, poprzez pojedyncze witryny internetowe, a kończąc na złożonych serwisach zarówno dla wielkich korporacji, jak również dla małych i średnich firm.

Wszechświat na miarę Twoich potrzeb!

Nam możesz zaufać. Przed rozpoczęciem każdego zlecenia, wspomagamy w określeniu celu, który doprowadzi Was do zamierzonych efektów. Uważnie słuchamy, badamy potrzeby, a następnie doradzamy tylko najlepsze rozwiązania. To dla nas niezwykle ważne, by koncepcje, które proponujemy były zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

ATOM CMS

Pracujemy tylko na sprawdzonych systemach zarządzania treścią, którym możemy bezgranicznie zaufać. Dlatego wdrożyliśmy nasze autorskie rozwiązanie – ATOM CMS, który jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych założeń realizowanego projektu. System ten jest ceniony przez naszych Klientów za łatwość w obsłudze, intuicyjność i wysoką wydajność.

Co nas wyróżnia?

 

Pracuj z nami!

 

 

 

 

Tworzenie serwisów internetowych Tworzenie aplikacji Facebook Tworzenie zewnętrznych aplikacji konkursowych Systemy CRM Tworzenie zaawansowanych sklepów internetowych Integracja sklepów z systemami zewnętrznymi
Jesteś gotowy na interaktywną wyprawę?
Podbijaj Galaktykę z nami!
Wystartuj teraz!
Wiele wymiarów usług