Wystartuj z nami
MAKE IT E-commerce
Usługi

Napędzamy e-commerce!

Na pewno wiesz, że Konsumenci coraz częściej dokonują zakupów przez Internet. Zdajesz sobie również sprawę z faktu, że dobrze zbudowany sklep internetowy Twojej firmy, w sposób realny przekłada się na realizację celów sprzedażowych. Zatem, decydując się na rozpoczęcie sprzedaży online albo zmianę aktualnego sklepu internetowego, wiedza z zakresu e-commerce jest warunkiem koniecznym! Nasza agencja udzieli Ci wsparcia w tym zakresie, a w oparciu o nowoczesne i funkcjonalne systemy komunikacji handlowej, zbuduje dla Twojego produktu skuteczną platformę sprzedażową.

Autorski system ATOM CMS

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jak również znajomości rynku sprzedaży internetowej, stworzyliśmy ATOM CMS – autorki system do kompleksowego zarządzania sklepami internetowymi. ATOM CMS posiada wiele funkcjonalności, które dostosowujemy do konkretnych potrzeb Klienta. Posiadamy rozbudowany kreator promocji, dzięki któremu Klienci Twojego sklepu mają możliwość samodzielnego zarządzania promocjami oferowanymi przez firmę. Użytkownik ma możliwość doboru różnorodnych parametrów, według własnych preferencji, nie poruszając się w zamkniętej liczbie opcji. Stworzony przez nas system zarządzania promocjami jest doceniany przez naszych Klientów.

Przygotujemy dla Ciebie rozbudowany system raportów zintegrowany z Google Analytics, umożliwiający łatwe monitorowanie odwiedzin, sprzedaży i innych kluczowych parametrów e-biznesu. Tworząc sklep internetowy dla Twojej firmy, nie zapomnimy również o skutecznym pozycjonowaniu w Internecie. Zadbamy o wygodne i sprawne tworzenie unikatowych oraz przyjaznych linków i automatyczne generowanie menu okruszkowego dla nowotworzonych elementów czy sekcji sklepu. Wykorzystamy również microformaty, które dodatkowo wesprą indeksowanie witryny. A to tylko wierzchołek innowacji, które posiadamy w swoim e-portfolio. Jednego możesz być pewien - zbudujemy dla Twojej firmy platformę sprzedażową, która oprócz atrakcyjnego wyglądu będzie charakteryzowała się efektywną obsługą Klienta.

Wspólny cel

Dla nas liczą się rezultaty, dlatego przystępując do realizacji zlecenia, przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb, poznamy Twoją konkurencję, a następnie zaproponujemy konkretne rozwiązania technologiczne dla Twojej firmy. Szczegółowo zaplanujemy wszystkie etapy budowy sklepu, począwszy od wypracowania makiety całego projektu, kreacji graficznej, poprzez oprogramowanie strony, na jej szczegółowym testowaniu kończąc. Wszystko po to, by osiągnąć wspólny cel – funkcjonalną platformę sprzedażową.

Twój sklep - nasze przykładowe rozwiązania:

 

Zapraszamy po więcej!

 

 

Pozycjonowanie sklepów internetowych Obsługa social media dla e-commerce Optymalizacja współczynnika konwersji w e-commerce Pozycjonowanie szerokie - Long Tail SEO Tworzenie zaawansowanych sklepów internetowych Integracja sklepów z systemami zewnętrznymi E-mail marketing
Jesteś gotowy na interaktywną wyprawę?
Podbijaj Galaktykę z nami!
Wystartuj teraz!
Wiele wymiarów usług