Wystartuj z nami
MAKE IT Internet PR
Usługi

Interaktywni specjaliści wizerunku!

Internet daje nam nieograniczone możliwości, które odpowiednio wykorzystane przekładają się na budowanie efektywnej komunikacji między marką a jej odbiorcami. Wszelkie działania, które kreujemy w Internecie, na trwałe pozostawiają swój ślad. Dlatego tak ważne jest, by w sposób umiejętny i rzetelny, przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi ePR-u budować pozytywny wizerunek marki, kreując wokół niej lojalną społeczność, jak również zwiększając jej rozpoznawalność.

Skomunikujemy Cię z całą Galaktyką!

W oparciu o cele strategiczne Twojej firmy, doradzimy i opracujemy szczegółową strategię w zakresie występowania i budowania wizerunku marki w przestrzeni interaktywnej. Przeanalizujemy dotychczasowe działania, wskażemy obszary rozwoju, a następnie dobierzemy najskuteczniejsze formy przekazu, tak by osiągnąć zakładane rezultaty. W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne techniki komunikowania, jak również współpracujemy ze znanymi osobami (np. blogerami), odgrywającymi ogromną rolę w zakresie kreowania opinii publicznej w sieci.

Obszary, w których się specjalizujemy:

Podstawą działań ePR jest prowadzenie wirtualnego biura prasowego. Tworzone przez nas unikatowe treści w postaci artykułów czy informacji prasowych docierają do precyzyjnie wybranych miejsc w sieci, trafiając do dedykowanych grup odbiorców. Współpraca wewnątrz agencji pozwala nam również na pozycjonowanie wybranych treści w wynikach wyszukiwania, czyli synergię działań SEO i PR. Na życzenie Klienta, możemy również korzystać z zewnętrznych narzędzi (np. Prowly) do zwiększania efektywności wysyłki i tworzenia biur prasowych.

Rozsyłanie informacji bez monitorowania ich efektów byłoby zupełnie bezcelowe. Dlatego też, na co dzień korzystamy z zaawansowanych technologii monitoringu mediów, na bieżąco śledząc wybrane przez nas wydarzenia w Internecie. Na bazie informacji przygotowujemy szczegółowe raporty, analizujemy dane, wyciągamy wnioski, a następnie ulepszamy nasze działania, by były jeszcze bardziej efektywne.

Budowanie wizerunku, to także prowadzenie dialogu i budowanie trwałych relacji z już pozyskanymi Klientami marki. Mailing jest narzędziem idealnie nadającym się do tego celu. Tworzymy kompleksowe rozwiązania (np. newsletter firmowy), zaczynając od przygotowania strategii treści i grafiki dopasowanej do grupy docelowej, poprzez stałą analizę uzyskiwanych korzyści, a kończąc na jej optymalizacji.

Marketing wirusowy to kolejny obszar ePR-u, w którym czujemy się naprawę mocni. Idea Viral Marketingu jest bardzo elastyczna i zakłada kreatywne wykorzystanie dowolnego kanału komunikacji z praktycznie wszystkich dostępnych. Głównym celem marketingu wirusowego jest wypuszczenie treści, która będzie na tyle atrakcyjna dla odbiorców, że sami zaczną rozpowszechniać ją dalej. Stworzenie dobrego virala to duże wyzwanie, ale właśnie takie lubimy najbardziej!

Świat Internetu to miejsce pełne ciekawych ludzi. Co więcej, część z nich zgromadziła wokół siebie naprawdę oddaną publiczność. Naszym zadaniem jest wyszukanie tych, którzy idealnie wpiszą się w przygotowywaną przez nas strategię komunikacji marki. Współpraca z osobami znanymi w świecie Internetu, umożliwia nam zrealizowanie intrygujących akcji, które przyciągają nie tylko obecnych Fanów Klienta, ale także danego Influencera.

Świat online wypracował nowy język, swoistą nowomowę, która coraz częściej przenika do języka potocznego. Na szczęście odnajdujemy się w tym trendzie, a słowotwórstwo nie jest nam obce! Doskonale opanowaliśmy warsztat pisania i posługiwania się poprawną polszczyzną i nienagannym stylem. Tworzymy zarówno krótkie formaty treści (m.in. hasła reklamowe, opisy produktowe), jak i wymagające teksty specjalistyczne (np. artykuły produktowe).

Nic tak bardzo nie zmieniło świata internetowej komunikacji między markami a Klientami, jak Social Media. Ich ogromna popularność oraz zupełnie nowe możliwości sprawiły, że w naszych usługach zajmują bardzo ważne miejsce. Dlatego też więcej informacji o usługach Social Media przeczytacie w dedykowanej zakładce.

 

Bądź interaktywny!

 

Press Room Brand blogging Współpraca z blogosferą Amplifying Monitoring marki Mailing
Jesteś gotowy na interaktywną wyprawę?
Podbijaj Galaktykę z nami!
Wystartuj teraz!
Wiele wymiarów usług