Wystartuj z nami
PRZESZUKAJ GALAKTYKĘ:
Zwiększenie widoczności marki dzięki kompleksowej strategii online

Liderzy nie stoją w miejscu. Nie pozwalamy im na to! Dlatego marce Dotpay, liderowi w sektorze e-płatności, opracowaliśmy kompleksową strategię optymalizacji i promocji witryny internetowej. 12 miesięcy pracy zaowocowało wyraźnym podniesieniem widoczności firmy w Google i zwiększeniem ruchu na stronie. W ciągu roku liczba nowych użytkowników witryny wzrosła o 76%, a ogólna widoczność domeny o 71%. Osiągnęliśmy też najwyższy wskaźnik zainteresowania wśród konkurencyjnych marek w serwisie LinkedIn. Zobacz, jak tego dokonaliśmy!

Naturalna moc dobrej strategii

Rok kreatywnej współpracy z The Body Shop pozwolił naszym kosmicznym specjalistom wypracować i wprowadzić w życie dokładną strategię obecności marki w przestrzeni Internetu. Dopasowując plan działania do pojawiających się nieustannie nowych rozwiązań technologicznych oraz bieżących trendów social media, tworzymy wizerunek nowoczesnej marki, która w pełni wykorzystuje potencjał współczesnych kanałów komunikacji i przyciąga swoich odbiorców atrakcyjnym przekazem. Przeczytaj raport z naszej wspólnej misji i odkryj galaktykę piękna!

Neboa - Respect the Nature

Rosnąca wśród konsumentów świadomość ekologiczna sprzyja powstawaniu brandów oferujących nie tylko wysokiej jakości produkty, stworzone na bazie naturalnych składników, ale też własną filozofię troski o naturę.

Neboa – wegańska marka kosmetyków do włosów i skóry głowy, których opakowania wykonane są z plastiku odławianego z oceanu, świetnie wpisuje się w tę postawę.

HOWDY AMIGOS!

Launchning 3 zupełnie odmiennych kategorii produktowych w krótkim czasie to wyniki kosmicznej misji, jaką załoga ATOM Agency wykonała dla marki BEZGLUTEN. Skutecznie zakomunikowaliśmy w social mediach pojawienie się odświeżonych i nowych linii – nachosów, makaronu i chleba. Dla każdego z nich przygotowaliśmy oryginalną, a zarazem spójną dla całej marki strategię komunikacji. Postawiliśmy na działania wielotorowe, wykorzystując m.in. reklamę teaserową, rywalizację brand heroes, niebanalne rozwiązania graficzne, kreatywne banery, czy konkursy. To pozwoliło nie tylko na skuteczne dotarcie do odbiorców i ich zaangażowanie, ale również na utrwalenie produktów w ich pamięci.

Wiemy wszystko o materii
dobrej kampanii
Nasze pomysły – Twoje efekty.